Výroba barefoot obuvi pro děti a dospělé

Slyšeli jste už pojem barefoot? Co si pod překladem „holá/bosá noha“ představit? A jak vlastně podobný kurz probíhá? Pojďte s námi objevit kouzlo „bosonohé“ chůze ve vlastnoručně vyrobených botkách. Pojďte se seznámit s podobně smýšlejícími lidmi a přitom se naučit něco nového.

 

V ceně kurzu je potřebný materiál včetně návodů. Cena kurzu se odvíjí vždy podle druhu bot, které se budou vyrábět. I po skončení kurzu zůstáváme nadále v kontaktu a rády pošleme videonávod nebo poradíme přes email. Cílem kurzu je osvojení si základních dovedností a principů k výrobě vlastní barefoot obuvi. Všechny kurzy se snažíme připravovat cenově dostupné, protože naše kurzy navštěvují převážně maminky na rodičovské dovolené.

 

Pro začátek se učíme vyrábět barefoot sandále pro sebe nebo pro své děti. Podrážka pro botu je vyrobena z obuvnického materiálu o síle 4 mm. Pro upevnění k noze je použit Paracord – padáková šňůra, jejíž barvu lze zvolit při včasné rezervaci místa na kurzu. Z důvodu přítomnosti dětí na kurzu není plotna polepována kůží nebo látkou, avšak v případě zájmu naučit se i tento krok, lektorky vysvětlí a ukáží, jak se to dělá. V případě zájmu o zdobení sandálů korálky nebo jinými ozdobami nás, prosím, předem informujte, rády komponenty zajistíme, nebo si na kurz můžete donést vlastní a opět lektorky vysvětlí možnosti ozdobení.

 

Kurz je vhodný i pro naprosté začátečníky. Kurzu se mohou účastnit i maminky nebo tatínkové se svými dětmi. Délka kurzu se odvíjí od náročnosti zvoleného typu obuvy. Vzhledem k tomu, že počítáme s přítomností dětí na kurzu, snažíme se délku kurzu uzpůsobit i potřebám dětí. Z toho důvodu délka trvání kurzu je 2 – 3 hodiny.