Pletení

Klademe důraz na tradice, a proto jsme připravily pro maminky s dětmi tento kurz. Hodnota vlastnoručně a s láskou upletené čepičky, hračky, šály nebo šátku pro sebe či své dítě je nevyčíslitelná. Byť prvotina každého účastníka kurzu nemusí být na první pohled zcela dokonalá, snaha o vytvoření něčeho originálního se rozhodně počítá.

 

Kurz je vhodný nejen pro maminky s dětmi, které se chtějí naučit zádkladům pletení, ale i pro ty, které s touto rukodělnou technikou mají již zkušenosti a potřebují jen oprášit své dosavadní znalosti a chtějí se seznámit s podobně naladěnými ženami. Vítány jsou ovšem i babičky, tetičky a pokud se najdou muži, kterým toto řemeslo není cizí, nechť se také přidají.

 

Kurz pletení se koná v přátelské atmosféře a jak již bylo výše napsáno, přijít mohou maminky i se svými dětmi každého věku. Předem je dáno téma kurzu, veškerý potřebný materiál je v ceně kurzu včetně návodů. Cena kurzu se odvíjí vždy podle toho, co se bude plést a jaká je předpokládaná spotřeba materiálu. Naším cílem je připravovat všechny kurzy cenově dostupné, protože naše kurzy navštěvují převážně maminky na rodičovské dovolené.

FOTOGALERIE 19.2.2018

FOTOGALERIE 26.2.2018