Nosící ples

Nošenky z Plzně, z.s. v začátku zimního období každoročně připravují ples pro rodiny s dětmi, který stylizují v určitém tématu. Ples je jedinečný tím, že se jedná o nosící ples, kam je možné přijít i s těmi nejmenšími dětmi, na které je v programu myšleno také. Během programu plesu se můžete s rodinou bavit tancem, tvořením u workshopových stánků nebo jen posedět se svým miminkem na koberci určeném pro ještě nechodící děti.

Ples je výjimečný tím, že výtěžek z jeho průběhu se každoročně věnuje spolkům či rodinám v nouzi. Charitativní činnost je srdcem celého projektu spolku Nošenky z Plzně, z.s.. Finanční podporu z výtěžku plesu darujeme takovým organizacím, které si naši pomoc a především upozornění na ně široké veřejnosti, zaslouží. Tuto myšlenku se snažíme zapojit do všech našich větších i menších zábavních projektů, které tvoříme s lidmi pro lidi, tedy s VÁMI pro NĚ. Návštěvou našeho nosícího plesu se s rodinou nejen pobavíte a strávíte společně čas, který zůstane ve vašich vzpomínkách, ale i podpoříte organizace, které si vaši pozornost zaslouží.

V průběhu večera probíhá dražba našeho interního projektu Kontaktní nosící kalendář, na kterém se podílí několik desítek lidí od rodin s dětmi, které jsou tvářemi projektu, po organizátory, fotografy a projektanty, kteří zajišťují vývoj celého kalendáře a zprostředkují vám jeho prodej.

Na přípravě plesu se každoročně podílí mnoho firem od malých po velké a společnými silami jimi tvoříme ples, který vám nabízí hudbu, moderátory, představení pro nejmenší, velkou hru o ceny, květinovou výzdobu, občerstvení a mnoho dalšího.