Kurz zdravého RAW „vaření“

Raw strava – raw food v posledních letech zaznamenává velkou oblibu. Více se o tomto způsobu stravování mluví, vznikají nové výtečné recepty. Výhodou tepelně neupravených, syrových potravin je samozřejmě získání pro tělo potřebných vitamínů, minerálů, bílkovin, vlákniny a dalších důležitých složek obsažených v této stravě v té nejpřirozenější podobě.

 

Kurz nabízí několika chodové menu, vše si během kurzu vyzkoušíte a osaháte. Jednotlivé recepty a postupy si odnáší návštěvníci kurzu domů. Platí zásada „Co si uvaříte, to si také sníte“, kdy samozřejmě „vaření“ je myšleno s určitou nadsázkou, neboť všechny potraviny zůstávají v syrové podobě.

 

Jak již bývá na našich kurzech zvykem, děti jsou naší součástí a jsou rozhodně vítané. Kurz je připravován pro ženy i pro muže a opět počítáme s tím, že Vaše děti přijdou s Vámi. Stejně jako doma nám pomáhají děti při přípravě jídla, taktéž i zde, v případě jejich a Vašeho zájmu, můžete pokrmy připravovat společně a podílet se na přípravě společného pokrmu.

 

Všechny kurzy se snažíme připravovat cenově dostupné, protože naše kurzy navštěvují převážně maminky na rodičovské dovolené. V ceně kurzu je zahrnuto vše, včetně potravin. Doporučujeme vzít oblečení na převlečení pro případ, že by došlo ke znečištění oděvu dospělého nebo dítěte při přípravě nebo ochutnávání jídla. S sebou vemte své děti, dobrou náladu a chuť přiučit a dozvědět se něco nového.

 

Cílem kurzu přípravy raw recetpů je zpestření jídelníčku, získání nových rychlých a chutných receptů a setkání se s podobně naladěnými lidmi a jejich rodinami u dobrého jídla.