2018

Nošenky z Plzně z.s. se představují na Historickém víkendu

Během Historického víkenduHistorický víkend (8. – 10. 6. 2018), jsme měly možnost představit činnost spolku široké veřejnosti, šířit osvětu ohledně zdravého – ergonomického nošení, ale i ukázat to kouzlo kontaktního rodičovství a respektujícího přístupu ve výchově. Povzbuzovaly jsme maminky k přirozenosti kojení a v případě potřeby u nás vznikalo i zázemí pro maminky, které chtěly nakojit v soukromí. Kdokoliv mohl přijít mezi nás, zeptat se na cokoliv, pohovořit s námi.

I přes počáteční ostych kolemjdoucích rodin si k nám přišlo popovídat mnoho příjemných a sympatických maminek, tatínků i prarodičů a jejich děti u nás měly připraveno zábavné tvoření v kreativních dílnách. My jsme za tuto krásnou příležitost opravdu moc rády, děkujeme Zdeněk Zajíček a Muzeum Strašidel Plzeň, že jsme mohly být součástí této strašidelně pohádkové akce, která se díky oslavám 100 let „naší republiky“ nesla samozřejmě i v prvorepublikovém stylu, a proto i naše maminky – Nošenky – jste mohli vídat ve velmi povedených kostýmech.

Děkujeme také Diakonie Západ za zapůjčení stanu a všem, kteří nám na realizaci této akce pomáhaly. Děkujeme Aničce a Renatě a Kouzelné obrázky z písku, Aničce a Lence z La Kytka – Zakázková floristika a dekorace, a Evě z Pollex za příjemnou spolupráci i připravení tvořících dílen, které bavily nejen děti, ale i dospělé! Děkujeme také firmě Andala Care za zapůjčení krásného rostoucího nosítka, které se během Historického víkendu neslo velkému zájmu a zkoušelo se a testovalo a rozhodně nezahálelo! A samozřejmě děkujeme všem našim maminkám – Nošenkám, které se během víkendu střídaly nejen u našeho informačního stánku, ale i u registrace strašidel či u pohádkové cesty. Jsme rády, že můžeme informovat, pomáhat a podpořit.

Na další fotografie se můžete také podívat na těchto veřejně dostupných odkazech:

FOTOGALERIE 1

FOTOGALERIE 2

Neboť během Historického víkendu bylo na náměstí mnoho fotografů, můžete nahlédnou do alba třeba právě zde.

Nošenky z Plzně, z. s. zpracovávají osobní údaje správně a v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016, o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES, neboli GDPR (General Data Protection Regulation).

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.